Найдите площадь фигуры ограниченной линиями x=8-y^2,x = - 2y


Ответы на вопрос

Отвечает Цаплин Всеволод.

Для знаходження площі фігури, обмеженої заданими лініями, потрібно спочатку визначити точки їх перетину.

Задані лінії:

1) x = 8 - y^2

2) x = -2y

Підставимо другу лінію в першу:

-2y = 8 - y^2

Перепишемо у квадратному рівнянні:

y^2 - 2y + 8 = 0

Застосуємо квадратне рівняння, щоб знайти значення y:

y = (2 ± √(2^2 - 4*1*8)) / 2

y = (2 ± √(-28)) / 2

y = 1 ± √7i

Отримуємо комплексні значення для y. Це означає, що задані лінії не перетинаються на реальній площині.

Отже, фігура, обмежена цими лініями, на реальній площині не існує, і, відповідно, не можна обчислити його площу.