Доведіть, що значення виразу (п-1) (n + 1) - (n-7) (n + 3) кратне 4 при всіх натуральних

значеннях n

Ответы на вопрос

Отвечает Зубченко Каріна.

Ответ:

Объяснение:

(п-1) (n + 1) - (n-7) (n + 3) = n^2 - 1^2 - (n^2 - 4n - 21) = -1 + 21 + 4n = 4n + 20 = 4(n + 5) отже при всіх значеннях n  вираз кратен 4