ДУЖЕ ТЕРМІНОВО Катер пропливає 63 км за течією і 34 км проти течії річки за такий самий час, який

потрібний плоту, щоб проплисти по річці 10 км. Знайдіть швидкість течії річки, якщо власна швидкість катера 19 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Ответ:

2 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість катера за течією

19+х км/год, проти течії 19-х км/год.

63/(19+х) + 34/(19-х) = 10/х

1197х-63х²+646х+34х²-3610+10х²=0

х²-97х+190=0

За теоремою Вієта х=95 (не підходить)  х=2.