В поезде 9 купейных вагонов, по 36 мест в каждом, и несколько плацкартных вагонов, по 54 в каждом.

Сколько плацкартных вагонов в поезде если всего в нём 756 мест?

Ответы на вопрос

Отвечает Бакытбек Дамиля.

Ответ:

по перше, множимо 9 на 36:

9*36=324

далі, віднімаємо від всіх вагонів (756) відняти 324:

754-324=430

і тепер ділимо 430 на 54:

430:54=7,96

Пошаговое объяснение:

Скоріш за все в задачі було допущено помилку, тому що дії виконані правильно, а в відповіді виходить не ціле число. просимо перевірити умову задачі! дуже дякую

Отвечает Смольская Мария.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

9*36=324 места - в купейных.756-324=432 места - оставшиеся.432:54=8 вагонов - плацкартных.Ответ: 8 вагонов - плацкартных.