Допоможіть будь ласка. Сумма кульок в двох коробках 24 шт,в одній коробці Х кульок ,Виразити

через Х скільки кульок в другій коробці .

Ответы на вопрос

Отвечает Камиева Адеми.

Ответ:

y = 24 - x

Объяснение:

Нам потрібно в любому випадку виразити іншу коробку за якусь змінну, тому ми взяли кількість кульок в другій коробці за "y". Якщо Кількість кульок в 1 та 2 коробці = 24 (x + y = 24), то тоді y = 24 - x.