Чи є пара чисел (5;3) розв’язком системи:3x+2y=21, 5x-2y=19 ПОЖАЛУСТА СРОЧЬНО!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ханас Марічка.

Відповідь:

Для перевірки, чи є пара чисел (5, 3) розв'язком системи рівнянь, підставимо ці значення у рівняння і перевіримо їхню правильність.

Система рівнянь:

   3x + 2y = 21

   5x - 2y = 19

Підставимо x = 5 та y = 3 у перше рівняння:

3(5) + 2(3) = 15 + 6 = 21

Підставимо x = 5 та y = 3 у друге рівняння:

5(5) - 2(3) = 25 - 6 = 19

Обидва рівняння дають правдиві рівності. Тому, пара чисел (5, 3) є розв'язком даної системи рівнянь.

Пояснення: