Автомобіль їхав 1,5 год зі швидкістю 62 км/год, 2,4 год зі швидкістю 65 км/год і 1,1 год зі

швидкістю 60 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсанов Ахмед.

Ответ:

62*1,5 = 93 км

65*2,4 = 156 км

60*1,1 = 66 км

(93+66+156):(1,5+2,4+1,1)= 325: 5= 65км/год сер.

швид.

В: 65км/год

Объяснение:

дай пж найкращий