5. При яких значеннях а система рівнянь безліч розв'язків, 5x-4y=8, 15x+ay=24 Срочнооооо!!!!!!Даю

50 балов!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Поморцева Анастасия.

Пояснення:

\displaystyle\\\left \{ {{5x-4y=8\ |*3} \atop {15x+ay=24}} \right. \ \ \ \ \ \ \left \{ {{15x-12y=24} \atop {15x+ay=24}} \right. \ \ \ \ \ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ \ \ \ \ a=-12.

Відповідь: при а=-12 система рівнянь має безліч розв'язків.