Укажіть функцію, графік якої проходить через початок координат. A)y=x/2 Б)y=2x-5 В)y=2x+5 Г) у=2/x


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленцов Егор.

Ответ:
А) А) y=x/2

Объяснение:
Функція, графік якої проходить через початок координат - це функція вигляду y=kx, де k - будь-яке число. Таким чином, варіант А) y=x/2 є правильною відповіддю на запитання.

Отвечает Клишина Настя.

Ответ:

А) y = x/2

Объяснение:

Шукаємо функцію серед перелічених, в яких може бути точка А(0;0)

А) 0 = 0/2. Проходить.

Б) 0 ≠ 2*0 - 5; 0 ≠ -5. Не проходить.

В) 0 ≠ 2*0 + 5; 0 ≠ 5. Не проходить.

Г) На нуль ділити не станемо, але все рівно зрозуміло, що рівності там не буде.

У відповідь підходить лише один варіант - А) y = x/2