814. Графіком функції є пряма, що проходить через точки А(-2; 6), B(3; 1). Задайте цю функцію

формулою. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняков Леня.

\displaystyle\bf\\y=kx+b\\\\A(-2 \ ; \ 6) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ x=-2 \  \ ; \  \ y=6\\\\B(3 \ ; \ 1) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ x=3 \  \ ; \  \ y=1\\\\\\-\left \{ {{-2k+b=6} \atop {3k+b=1}} \right. \\---------\\-2k+b-3k-b=6-1\\\\-5k=5\\\\\boxed{k=-1}\\\\b=2k+6=2\cdot(-1)+6=-2+6=4\\\\\boxed{b=4}\\\\Otvet \ : \ \boxed{y=-x+4}