Функція задана формулою у=-3х-5.Знайдіть значення функції,якщо значення аргументу дорівнює -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Харевский Макс.

Ответ:

Объяснение:

аргумент - 5

y = -3*-5 - 5 = 15-5 = 10