Одне з додатних чисел на 40% більше від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх різниця дорівнює 56


Ответы на вопрос

Отвечает Чичинев Андрей.

Ответ:

Нехай перше число буде х, а друге число буде у.

За умовою задачі, ми знаємо, що одне з чисел на 40% більше від другого. Це можна записати у вигляді рівняння:

x = у + 0.4у

Також, ми знаємо, що різниця між цими числами дорівнює 56:

x - у = 56

Тепер ми можемо використати перше рівняння, щоб виразити x через у:

x = 1.4у

Підставляючи це значення x у друге рівняння, отримуємо:

1.4у - у = 56

0.4у = 56

у = 56 / 0.4

у = 140

Тепер можемо знайти значення x:

x = 1.4 * 140 = 196

Отже, перше число дорівнює 196, а друге число дорівнює 140.