6) Яке число треба відняти від 12, щоб отримана різниця відносилася до числа 16, як 9 відноситься

до 24?​

Ответы на вопрос

Отвечает Разин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Складемо пропорцію:

(12 - х ) / 16 = 9 / 24

24 * (12 - х) = 16 * 9

288 - 24х = 144

- 24х = 144 - 288

- 24х = - 144

х = - 144 : (-24)

х = 6

Тепер треба відняти від 12 - 6 = 6

Звідси отримаємо:

6/16 = 9/24

6/16 скоротимо на 2, а 9/24 на 3      

3/8 = 3/8