Число 34 розділити на три таких частини, щоб перша відносилася до другої, як 1 : 2, а друга

відносилася до третьої, як 3 : 4 Допоможіть пж, даю 50б

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Нехай друга частина х, тоді перша частина х/2, а третя /3.

Складаємо і розв'язуємо рівняння

x +  \frac{x}{2}  +  \frac{4x}{3}  = 34 \\  \frac{6x + 3x + 8x}{6}  = 34 \\  \frac{17x}{6}  = 34 \\ 17x = 34 \times 6 \\ 17x = 204 \\ x =  \frac{204}{17}  = 12

Друга частина 12

  1. 12 : 2 = 6 - перша частина
  2. 4 х 12 : 3 = 16 - третя частина