Перетвори вираз на многочлен стандартного вигляду в) (2x+3)² б) (4x-6)(x-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:

в) 4x^2+12x+9

б) 4x^2-14x+12

Объяснение:

в)

(2x+3)^2=(2x)^2+2\cdot 2x\cdot 3+3^2=4x^2+12x+9

б)

(4x-6)(x-2)=4x^2-8x-6x+12=4x^2-14x+12