Ширина прямокутного паралелепіпеда становить 8дм, довжина на 4дм більша від ширини, а висота у 2

рази менша від довжини. Знайти об'єм і площу поверхні паралелепіпеда. 1) довжина __дм; 2) висота _дм; 3) V= __дм3; 4) S= __ см2. Як вирішувати і яка відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Данил.

Объяснение:

b= 8 дм

а - ? на 4 дм >, чем в

h-? в 2 раза, чем а

V-? AM³

S-?AM²

1) 8 + 4 = 12 (дм) - а

2) 12 : 2 = 6 (дм) - h

V=a.b.h

3) 12.8.6 = 72. 8 = 576 (дм³)-V

. S=2.(a.b+b.h+a-h)

4) 2 (12-8 +86 +12-6)2- (96 +48 + 72) = 2.

216 = 432 (дм²)-S