(х)-1=5 2(х)-5=0 5(х)+1=0 (5х+3)-3=0 (3х-2)+5=7


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Анастасия.

Ответ:

Давайте розв'яжемо дані рівняння по одному:

(х) - 1 = 5

Додамо 1 до обох сторін:

х = 5 + 1

х = 6

2(х) - 5 = 0

Додамо 5 до обох сторін:

2х = 5

Тепер поділимо обидві сторони на 2:

х = 5 / 2

х = 2.5

5(х) + 1 = 0

Віднімемо 1 від обох сторін:

5х = -1

Поділимо обидві сторони на 5:

х = -1 / 5

х = -0.2

(5х + 3) - 3 = 0

Додамо 3 до обох сторін:

5х + 3 = 3

Тепер віднімемо 3 від обох сторін:

5х = 0

Поділимо обидві сторони на 5:

х = 0

(3х - 2) + 5 = 7

Додамо 2 до обох сторін:

3х - 2 + 5 = 7

3х + 3 = 7

Віднімемо 3 від обох сторін:

3х = 7 - 3

3х = 4

Тепер поділимо обидві сторони на 3:

х = 4 / 3

х = 1.3333 (округлімо до трьох знаків після коми)

Отже, розв'язки цих рівнянь такі:

х = 6

х = 2.5

х = -0.2

х = 0

х = 1.3333 (або приблизно 4/3)

Объяснение: