При яких значеннях х вираз 3 в квадраті(х - 2,7) дорівнює різниці виразів х - 4 і -2,7 - 3х?


Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

Давайте розв'яжемо рівняння, щоб знайти значення x:

3

(

2.7

)

=

(

4

)

(

2.7

3

)

3(x−2.7)=(x−4)−(−2.7−3x)

Розкриємо дужки:

3

8.1

=

4

+

2.7

+

3

3x−8.1=x−4+2.7+3x

Тепер складемо подібні доданки:

3

8.1

=

4

1.3

3x−8.1=4x−1.3

Тепер перенесемо все, що містить x, на одну сторону рівності, а константи на іншу сторону:

3

4

=

8.1

1.3

3x−4x=8.1−1.3

(

)

=

6.8

(−x)=6.8

Тепер ділимо обидві сторони на -1, щоб визначити значення x:

=

6.8

x=−6.8

Отже, значення x, при якому вираз

3

(

2.7

)

3(x−2.7) дорівнює різниці виразів

4

x−4 і

2.7

3

−2.7−3x, це

=

6.8

x=−6.8.