ЗНАЙДІТЬ КОРІНЬ РІВНЯННЬ 1) -36 (6x + 1) = 9 (4 - 2x); 2)3,2 (3x - 2) = -4,8 (6 - 2x)


Ответы на вопрос

Отвечает Слюзкова Вероника.

Ответ:

1) -36 (6x + 1) = 9 (4 - 2x)

Відкриваємо дужки:

-216x -36 = 36 -18x

Додаємо 18x до обох боків рівняння:

-216x + 18x -36 = 36 -18x + 18x

-198x -36 = 36

Додаємо 36 до обох боків рівняння:

-198x -36 + 36 = 36 + 36

-198x = 72

Ділимо обидва боки рівняння на -198:

-198x / -198 = 72 / -198

x = -0.3636

2) 3,2 (3x - 2) = -4,8 (6 - 2x)

Відкриваємо дужки:

9,6x - 6,4 = -28,8 + 9,6x

Переносимо 9,6x на ліву сторону і -6,4 на праву сторону:

9,6x - 9,6x = -28,8 + 6,4

0 = -22.4

Отже, в рівнянні 0 = -22.4, немає визначеного кореня.