6. Розв'язати задачу за допомогою лінійного рівняння: Перший велосипедист долає шлях між двома

селами за 36 хв,другий за 45 хв. Швидкість першого велосипедиста бiльша в швидкості другого на 4 км/год. Знайдіть швидкість кожного велосипедиста i вiдстань між селами.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипник Владислав.

Объяснение:

1 час = 60 минут

36 минут = 36 : 60 = 0,6 часа

45 минут = 45 : 60 = 0,75 часа

Скорость 1 велосипедиста — х + 4 км/ч

Скорость 2 велосипедиста — х км/ч

0,75 * х = 0,6 * (х + 4)

0,75х = 0,6х + 2,4

0,75х - 0,6х = 2,4

0,15х = 2,4

х = 2,4 : 0,15

х = 16

Скорость 1 велосипедиста — (х + 4) = 16 + 4 = 20 км/ч

Скорость 2 велосипедиста — (х) = 16 км/ч

0,6 * 20 = 0,75 * 16

12 = 12

Расстояние между сёлами 12 км