Довести нерівність (a+3)(a-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллин Алмаз.

Ответ:

(a + 3)(a - 1) = a^2 - a + 3a - 3

Тепер здійснимо операції з об'єднанням подібних членів:

a^2 - a + 3a - 3 = a^2 + 2a - 3

Отже, ми отримали спрощений вираз a^2 + 2a - 3.

Цей вираз не є нерівністю, а є поліномом.