Срочнооо! дам лучший ответ! Відомо, що 2,6<√7<2,7. Оцінити значення вираження 0,1√7-0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмшина Алиса.

Відповідь:

Для оцінки значення виразу 0,1√7 - 0,4 можемо використовувати найменше і найбільше значення для √7 з вказаних меж:

Найменше значення для √7: √7 > 2,6

Найбільше значення для √7: √7 < 2,7

Тепер обчислимо вираз для обох граничних значень:

Для мінімального значення:

0,1√7 - 0,4 ≥ 0,1 * 2,6 - 0,4 = 0,26 - 0,4 = -0,14

Для максимального значення:

0,1√7 - 0,4 ≤ 0,1 * 2,7 - 0,4 = 0,27 - 0,4 = -0,13

Отже, значення виразу 0,1√7 - 0,4 буде між -0,14 і -0,13 включно.

Пояснення: