1,5а•8в;2)20т³•(5т)² спростити вираз​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

Давайте спростимо вирази:

1,5a * 8b

Можна спростити числову частину, а потім буквенну:

1,5 * 8 = 12

Тепер отримали 12ab.

20t³ * (5t)²

Спростимо числову частину:

20 * 5 = 100

А тепер спростимо частину з буквами:

t³ * t² = t^(3+2) = t^5

Отже, ми маємо 100t^5.

Отже, спрощені вирази:

12ab

100t^5