Допоможіть!!!!! СРОЧНО!!!!! Знайдіть значення виразу:1)m³-n³,якщо m=-2;n=-32)1/64(дробь)x²,якщо

x=0;-1;1;-4;4;Упорядкуйте за спадними степенями змінної x многочлен:1)1-x⁴+x²-5x+2x³2)ax³+a³x-a²x²+4Даю 20 БАЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пятникова Илона.

Ответ:

Звісно, я допоможу!

m³ - n³, де m = -2 та n = -3:

m³ - n³ = (-2)³ - (-3)³ = -8 - (-27) = -8 + 27 = 19.

Отже, m³ - n³ = 19.

1/64 * x², для різних значень x:

Якщо x = 0:

1/64 * 0² = 0.

Якщо x = -1:

1/64 * (-1)² = 1/64.

Якщо x = 1:

1/64 * 1² = 1/64.

Якщо x = -4:

1/64 * (-4)² = 1.

Якщо x = 4:

1/64 * 4² = 1.

Отже, значення виразу 1/64 * x² для різних значень x буде таким: 0, 1/64, 1/64, 1, 1.

Упорядкування многочленів за спадаючими степенями змінної x:

1-x⁴+x²-5x+2x³:

x⁴ + 2x³ - 5x + x² + 1.

ax³+a³x-a²x²+4:

a³x³ - a²x² + ax + 4.

Якщо потрібна додаткова допомога, будь ласка, пишіть!

Объяснение: