За 4 годин Турист проїхав 78 кілометрів скільки кілометрів він проїде за 6 годин


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

4/6=78/x

2/4=78/x

2x=234

x=117

Відповідь: 117 км.