28. 1) (2x - 1) 2) (4x − 3) 3) (3-7x) 1) (1 - (3x + 5) - (2x - 1) (3x 9) - (4x - 3) (8x - 5)(2x -

1) ²) (8x - 5) - (1-x²) (3 - 7x) - 9(1-x²) + x²-1=0.0s PHO 360. ● ● . - ● ● ● 5x + 7(2x - 1) = 0; 7x + 5(4x - 3) = 0; (3 - 7x)+7(3- 7x) - 7x + 3 = 0; ●​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленкина Соня.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розглянемо ці рівняння по черзі:

1) (2x - 1) = 0

Розв'язок:

2x - 1 = 0

2x = 1

x = 1/2

2) (4x - 3) = 0

Розв'язок:

4x - 3 = 0

4x = 3

x = 3/4

3) (3 - 7x) = 0

Розв'язок:

3 - 7x = 0

-7x = -3

x = 3/7

Тепер перейдемо до складніших виразів:

4) (2x - 1)(3x + 9) - (4x - 3)(8x - 5) = 0

Спростимо цей вираз і розв'яжемо рівняння:

(2x - 1)(3x + 9) - (4x - 3)(8x - 5) = 0

(2x^2 + 18x - 3x - 9) - (32x^2 - 20x - 24x + 15) = 0

(2x^2 + 15x - 9) - (32x^2 - 44x + 15) = 0

2x^2 + 15x - 9 - 32x^2 + 44x - 15 = 0

-30x^2 + 59x - 24 = 0

Можемо використати квадратне рівняння для знаходження розв'язків. Давайте використаємо квадратний дискримінант:

D = b^2 - 4ac, де a = -30, b = 59 і c = -24

D = 59^2 - 4(-30)(-24)

D = 3481 - 2880

D = 601

Тепер знайдемо два розв'язки за формулою квадратного рівняння:

x1 = (-b + √D) / (2a)

x2 = (-b - √D) / (2a)

x1 = (-59 + √601) / (2(-30))

x2 = (-59 - √601) / (2(-30))

x1 ≈ 1.2

x2 ≈ -0.4

5) (8x - 5) - (1 - x^2)(3 - 7x) - 9(1 - x^2) + x^2 - 1 = 0

Спростимо цей вираз і розв'яжемо рівняння:

(8x - 5) - (3 - 7x - x^2 + 7x^3) - (9 - 9x^2) + x^2 - 1 = 0

8x - 5 - 3 + 7x + x^2 - 7x^3 - 9 + 9x^2 + x^2 - 1 = 0

-7x^3 + 10x^2 + 7x - 18 = 0

Для розв'язку цього рівняння можна використовувати числові методи або графічний метод. Один з можливих розв'язків цього рівняння:

x ≈ 1.222

6) 5x + 7(2x - 1) = 0

Розв'язок:

5x + 14x - 7 = 0

19x - 7 = 0

19x = 7

x ≈ 7/19

7) 7x + 5(4x - 3) = 0

Розв'язок:

7x + 20x - 15 = 0

27x - 15 = 0

27x = 15

x ≈ 15/27 (звільнити дріб на 3):

x ≈ 5/9

8) (3 - 7x) + 7(3 - 7x) - 7x + 3 = 0

Спростимо цей вираз і розв'яжемо рівняння:

(3 - 7x) + 21 - 49x - 7x + 3 = 0

3 - 7x + 21 - 49x - 7x + 3 = 0

-14x + 27 = 0

-14x = -27

x ≈ 27/14

Отже, ми розв'язали всі надані рівняння і знайшли їх розв'язки.