Сокрошённое умножение2) (3x + 2)² - (1 - 2x)²;​


Ответы на вопрос

Отвечает Глущак Олег.

Ответ:

Для спрощення виразу (3x + 2)² - (1 - 2x)² використаємо різницю квадратів, яка має таку формулу: a² - b² = (a + b)(a - b). У нашому виразі:

a = (3x + 2)

b = (1 - 2x)

Тепер застосуємо формулу:

(3x + 2)² - (1 - 2x)² = [(3x + 2) + (1 - 2x)][(3x + 2) - (1 - 2x)]

Тепер спростимо доданки всередині квадратних дужок:

(3x + 2) + (1 - 2x) = 3x + 2 + 1 - 2x = (3x - 2x) + (2 + 1) = x + 3

(3x + 2) - (1 - 2x) = 3x + 2 - 1 + 2x = (3x + 2x) + (2 - 1) = 5x + 1

Тепер підставимо ці значення назад у формулу:

(x + 3)(5x + 1)

Це є спрощена форма виразу (3x + 2)² - (1 - 2x)².