З наповненої спиртом діжки об’ємом 64 літри вилили частину спирту й долили водою, потім вилили

стільки ж літрів суміші. Після цього з’ясувалось, що в суміші, що залишилась у діжці, міститься рівно 49 літрів спирту. Скільки літрів спирту вилили першого разу і скільки – другого? 7 л і 6 л А) 8 л і 7 л Б)7 л і 6,5 л В) 7 і 6 л Г) 8 л і 6 л Д) Інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Відповідь: 8 л і 7 л.

Пояснення:

Оскільки спирту було 64, а залишилося 49, то вилили спирту усього 15 л. Першого разу більше, другого разу менше (спирт був у суміші). З поданих варіантів нам підходить 8 л і 7 л (8+7=15).

Перевірка:

Було 64 л спирту, вилили 8 л спирту,

стало 64-8=56 л спирту;

після того як вилили 8 л суміші, то спирту залишилося 49 л, другого разу вилили спирту 56-49=7 л.