графік функції y=kx+l проходить через точки (3;-4) і (-12;-9). знайдіть k і l. допоможіть будь

ласка, немає ідей як це зробити((​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистров Денис.

Ответ:

y=(2/3)x-6

краще перевір сам(а) за моїм алгоритмом, бо робив все можна сказати на ходу, але сподіваюсь, допоміг. Нехай щастить

Объяснение:

дивись, точки через які воно проходить це і є значення х і у. Тобто ти просто підставляєш х і у один раз, а потім другий і розв'язуєш як систему.

тобто. y=kx+l, де x=3, y=-4

3k+l=-4 перше рівняння

y=kx+l, де х=-9 та у=-12

-9k+l=-12

маємо систему.

{3k+l=-4 |×3

{-9k+l=-12



{9k+3l=-12

{-9k+l=-12

додамо рівняння

4l=-24

l=-6

підставимо в перше рівняння

3k-6=-4

3k=2

k=2/3

отже підставимо в y=kx+l