В одному магазині було 185 кг. цукерок , а в другому 237 кг. Перший магазин продавав щодня 15 кг.

цукерок, а другий 18 кг. Через скільки днів у другому магазині залишиться цукерок в 1.5 рази більше ніж у першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Полина.
1) 15*9=135(кг) перший магазин продав за 9 днів
2) 18*9=162 (кг) другий магазин продав за 9 днів
3) (237-162)/(185-135)=1,5 (рази)
Відповідь: через 9 днів в другому магазині залишиться цукерок в 1,5 раз більше