На 4 картках записано числа 5 6 7 8, яка ймовірність того, що сума чисел записаних на 2 навмання

вибраних картках дорівнюватиме непарному числу?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Лев.
Вибирають 2 картки із 4-х можливих, тобто це можна зробити п=С(4,2)=6.
Множина чисел, сума яких дорівнює непарному числу:
{(5,6),(5,8),(6,7),(7,8)} тобто m=4
Отже, Р(А)=4/6=2/3