Знайдіть координати вектора ав та його модуль якщо A(1;-4)B(3;-6 )


Ответы на вопрос

Отвечает Алипханов Ахмед.
A(1,-4)\; ,\; \; B(3,-6)\\\\\overline {AB}=(3-1,-6+4)=(2,-2)\\\\|\overline{AB}|=\sqrt{2^2+(-2)^2}=\sqrt{4+4}=\sqrt{8}=2\sqrt2