У парку росте 360 дерев, з них 2/9 - хвойні. Знайдіть ймовірність того, що навмання вказане дерево

буде хваойним. Якою буде відповідь, якщо кількість усіх дерев дорівнюватиме 450?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Данил.
Хвойних= 2/9. ×360 =80

Ймовірність того,що навмання взята дерево буде хвойним =
80/360= 8/36= 2/9

Ймовірність того,що навмання взята дерево буде хвойним =80/450=8/45