. З великої партії лампочок вибрали 1000, серед який виявилося 5 бракованих. Оцініть імовірність

купити браковану лампочку.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.
N/m
n=5
m=1000
5/1000=1/200=0,005