Знайдіть дев'ятий член арифметичної прогресії, якщо а8+а10=15


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяева Анастасия.
A₈+a₁₀=a₁+7d+a₁+9d=2a₁+16d=2(a₁+8d)=2*a₉=15
a₉=15/2=7.5