Катер проплив 9 км за течією і 14 км проти течії , затративши на весь шлях стільки часу , скільки

йому потрібно для подолання 24 км у стоячій воді .Знайдіть швидкість катера у стоячій воді,якщо швидкість течії річки дорівнює 2 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Халилова Ильнара.
Х скорость в стоячей воде
х+2 скорость по течению
х-2 против течения
9/(х+2)+14/(х-2)=24/х
9х²-18х+14х²+28х=24х²-96
24х²-23х²-28х+18х-96=0
х²-10х-96=0
D=100+384=22²
х=(10+22)/2=16 км/час скорость в стоячей воде