Знайдіть область визначення функції y=x+1/√20-x-x^2 плиз очень срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Рублева Александра.
y= \frac{x+1}{ \sqrt{20-x-x^2} }  \\  \\ 20-x-x^2\ \textgreater \ 0 \\ x^2+x-20\ \textless \ 0 \\ D=1+80=81=9^2 \\ x_1=(-1-9)/2=-5 \\ x_2=(-1+9)/2=4 \\  \\ x \in (-\infty;-5) \cup (4;+\infty)