Відомо що ав=6см,а^2+в^2=20. якого значення набувае при цьому вираз (а+в)^2?


Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Полина.

Дано:

аb=6

а² + b² = 20

Найти (a+b)²


Решение

1) (a+b)² = a² + 2ab + b² = (a²+b²) + 2·ab

2) Подставим а² + b² = 20 и ab = 6.

(a+b)² = 20 + 2· 6 = 20 + 12 = 32

(a+b)² = 32


Ответ: 32