При якому значенні а система рівнянь 9х-ау=7 36х+5у=28 має безліч розв’язків


Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ксения.

Дана система рівнянь має безліч розв'язків при умові, що відношення відповідних коефіцієнтів рівнянь між собою рівні, тобто 9/36 = -а/5 = 7/28, звідси маємо, що -а/5 = 1/4; а = -5/4 = -1,25.