Графік функції у=2х-5, у=х-9 і у=kх перетинаються в одній точці, знайдіть значення k, побудуйте в

одній системі координат графіки цих функцій❤Пожалуйста помогите, прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Ромасєвич Анна.

Функції, задані формулами у=2х-5, у=х-9 і у=kх є лінійними функціями, тому їх графіками є прямі. Знайдемо точку перетину прямих, врахувавши, що координати цієї точки задовольняють рівняння всіх трьох прямих:

2х-5 = х-9; х = -9 + 5 = -4; звідси у = -4 - 9 = -13. Отже, (-4; -13) - точка перетину даних прямих.

Знайдемо к: -13 = к(-4); к = -13:(-4) = 3,25.