Розв'яжи задачу.Склади та розв'яжи обернену задачу. В Андрія було 10 гривень. Скільки грошей

залишилося в нього після того,як він купив порцію морозива за 6 гривень ?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоногова Кристина.
10-6=4(грн.)
Ответ: у Андрея осталось 4 гривны.

У Андрея было 4 гривны, мама дала ему ещё 6 гривен. Сколько денег стало у Андрея?
6+4=10(грн.)
Ответ: стало 10 гривен.
Отвечает Гриньків Оля.
10-6 буде 4 гривні в нього залишилось
В Андрія було 10 гривень після того як він купив порцію морозива в нього залишилось 4 гривні. Скільки коштує порція морозива?