Розв'язати задачу, склавши рівнянням. При якому y значення виразу 7y-2 більшим від значення виразу

5y-4 у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Егор.

7y-2=2*(5y-4); 7y-2=10y-8; 7y-10y= -8+2; -3y= -6; y=(-6)/(-3)=2. Ответ: y=2.