Доведіть що при будь-якому значені змінної х вираз х²+12х+39 набуває лише додатних значень


Ответы на вопрос

Отвечает Берёзин Андрей.

x^2+12x+39=0

D=144-4*39=-12

Рівняння не має значеннь, тому що дискримінат менше 0.