Пожалустаа Доведіть, що вираз m(у 2 степені) -12m+39 набуває лише додатних значень при всіх

значеннях змінної m. Його найменшого значення набуває цей вираз і при якому значенні m?

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Кирилл.

m^2-12m+39=0

D=144-4*39=-12

Рівняння не має значеннь, бо дискрімінант менше 0