Розкладіть на лінійні множники y=x^3-3x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Куприйчук Богдана.

y=x³-3x-2=х³-х-2х-2=х(х²-1)-2(х+1)=х(х-1)(х+1)-2(х+1)=(х+1)(х²-х-2)=

=(х+1)(х²-2х+х-2)=(х+1)((х(х-2)+(х-2))=(х+1)(х+1)(х-2)