Сума двох додатних чисел у 8 разів більша від їх різниці.Знайти ці числа, якщо різниця їх квадратів

дорівнює 32.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Числа х i у. х>у>0

х+у=8(х-у)

х^2-у^2=32


9у=7х, звiдси у =7х/9, пiдставимо у друге

х^2-49х^2/81=32

32х^2/81=32

х^2=81,

х=9 перше число.

у=7*9/9=7 друге число.