Яка функція є оберненою до фуекцій y=5+x


Ответы на вопрос

Отвечает Теклюк Валік.

Розв’язання. Маємо у = х + 5, виразимо х через у: x = y – 5, x = (y - 5)/2. Позначимо аргумент через х, а функцію - через у і остаточно отримаємо y= (x - 5)/2 або g(x)=(x-5)/2.