Знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=2,7x-8 та y=1,2x+7​


Ответы на вопрос

Отвечает Уалиев Нұрасыл.

y = 2,7x - 8       y = 1,2x + 7

2,7x - 8 = 1,2x + 7

2,7x - 1,2x = 7 + 8

1,5x = 15

x = 10

y = 2,7 * 10 - 8 = 27 - 8 = 19

Ответ : (10 ; 19)