1.спростіть вираз (√2+√18)*√2= (3√5)в квадраты 2.внесіть множник під знак кореня і порівняйте

вирази 7√2 і √99 3.скоротіть дріб 1)чисельник а в квадраті - 2 знаменник а+√2 2)чисельник 6+√6 знаменник √30+√5

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Анна.

1.

(√2 + √18) * √2 = √2*√2 + √18*√2 = √4 + √36 = 2 + 6 = 8,

(3√5)² = 3²*(√5)² = 9 * 5 = 45,

2.

7√2 = √(7²*2) = √(49*2) = √98,

значить:

7√2 < √99.

3.

1)  

(а² - 2) / (а + √2) = (а - √2)(а + √2) / (а + √2) = а - √2,

2)  

(6 + √6) / (√30 + √5) = √6*(√6 + 1) / (√(6*5) + √5) =

= √6*(√6 + 1) / (√6*√5 + √5) = = √6*(√6 + 1) / (√6 + 1)*√5 =

= √6 / √5 = √(6/5) = √(1 1/5)  или  √1,2

Отвечает Никитина Анастасия.

√2+√18

-3√5*7√2 *√99-√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5√30+√5