1.З ящика, в якому лежить 12 червоних, 4 зелених, і 28 синіх олівці, навмання витягують олівець.

Знайдіть ймовірність того : А) що цей олівець зелений; Б) що цей олівець не синій. ПРОШУ ПОМОГИТЕ БЫСТРЕЕ!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Domaskin Egor.

А) 4/44=0,(09)- это 09 в периоде, т.е, всегда будет повторяться 09

б)28/44=0,(63)- так же, как и с первым